loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Szukane słowa

Koszty i warunki dostawy

Koszty i formy dostawy w sklepie Biokominki KOMO:

 

Koszt dostawy Produktu ponosi Klient. W przypadku wysyłki biokominka koszt wysyłki jest gratis. Wyjątek stanowią tu niektóre produkty będące na wyprzedaży. Każdorazowo strona z prezentowanym Produktem zawiera informację o kosztach wysyłki. 


 • Przesyłka kurierska 15 PLN
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20 PLN
 • Przesyłka paletowa 120 - 200 PLN (każdorazowo przy produkcie wskazany koszt)
 • Przesyłka paletowa pobraniowa 200 - 250 PLN (każdorazowo przy produkcie wskazany koszt)
 • Odbiór osobisty przez Klienta jest bezpłatny. Odbiór osobisty dostępny jest pod adresem: ul. Bartycka 24/26, pawilon nr 108, 00-716 Warszawa – w Dni Robocze, w godzinach od 09:00 do 16:00 oraz w soboty, w godzinach od 9:00 do 15:00. 5.4.4. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Bartycka 18, 00-716 Warszawa (po wcześniejszym uzgodnieniu) – w Dni Robocze, w godzinach od 09:00 do 16:00 oraz w soboty, w godzinach od 9:00 do 15:00. 

 

Warunki dostawy w sklepie Biokominki KOMO:

 • Do każdego biokominka załączona jest instrukcja obsługi i bezpiecznego użytkowania. W przypadku braku instrukcji niezbędne informacje można pobrać tutaj 
 • Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 45 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 45 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w  przypadku płatności przelewem od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy; W przypadku płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
 • Termin odbioru osobistego Produktu przez Klienta wynosi do 45 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. O możliwości odbioru Produktu Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w przypadku płatności przelewem od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy; W przypadku płatności gotówką – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
 • Wysyłki zamówień w sklepie Biokominki KOMO realizowane są przy współpracy z firmą kurierską DPD Polska (dawniej Siódemka).
 • Czas doręczenia przesyłki kurierskiej wynosi 1-2 dni robocze nie licząc zdarzeń losowych tj. np. złe warunki pogodowe, awaria auta, korki na drogach, brak możliwości dojazdu itp. 
 • Część modeli biokominków z uwagi na gabaryty oraz elementy szklane ze względów bezpieczeństwa są wysyłane wyłącznie na palecie. W przypadku braku możliwości dostarczenia przesyłki paletowej autem z windą, zostaną Państwo o tym poinformowani, prosimy o przygotowanie się do odbioru towaru w zależności od gabarytów i wagi przesyłki.
 • Informacja o nadanej przesyłce powinna znaleźć się w elektronicznym systemie firmy kurierskiej po kilku godzinach od jej nadania. Aktualną lokalizację przesyłki mogą Państwo sprawdzać samodzielnie na stronach DPD Polska (śledzenie przesyłki). Odpowiedzi na ewentualne pytania dotyczące przesyłki można uzyskać poprzez kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 891-40-24.

 UWAGA! Prosimy o każdorazowe wnikliwe sprawdzanie przesyłek, w tym, m.in.; 

 • Stanu opakowania zewnętrznego. W przypadku zauważenia jakiegokolwiek uszkodzenia (wgniecenie, zarysowanie kartonu, połamana paleta, taśma klejąca z logo firmy kurierskiej DPD) przy podpisywaniu listu potwierdzającego odbiór towaru, zalecamy dodatkowo odnotować na nim informacje o uszkodzonym opakowaniu. Uszkodzenie opakowania nie zawsze oznacza jednocześnie uszkodzenie przesyłki, jednak w przypadku uszkodzenia odnotowanie informacji o opakowaniu upraszcza procedurę reklamacyjną wobec firmy kurierskiej). W przypadku odmowy przyjęcia przesyłki z uwagi na istotne ubytki/uszkodzenia opakowania i związane z nim wysokie ryzyko uszkodzenia towaru prosimy o adnotację na liście przewozowym o treści: „odmowa przyjęcia – opakowanie uszkodzone”. W przypadku odmowy przyjęcia przesyłki w zawiązku ze stwierdzonym bez otwierania/rozpakowywania przesyłki prosimy o adnotację na liście przewozowym o treści: „odmowa przyjęcia – towar uszkodzony”
 • Stanu przesyłki wewnątrz opakowania. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń, zalecamy w obecności kuriera osobiście lub przed jego podpisaniem zweryfikować odnotowane fakty zdarzenia ze stanem faktycznym sporządzić szczegółowy protokół szkodowy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania i/lub towaru, prosimy o kontakt z naszą firmą pod numerem tel. 22 891 40 24 najlepiej o ile będzie to możliwe bezpośrednio w trakcie dostawy/doręczenia.
 • Ewentualne reklamacje rozpatrujemy łącznie z protokołem szkodowym określającym szczegółowo rodzaj powstałych uszkodzeń oraz stan opakowania zewnętrznego (paleta, karton, folia stretch, plastikowe opaski, logo na taśmie klejącej, nalepki ostrzegawcze typu „kieliszek”), spisanym w momencie odbioru przesyłki, w obecności kuriera, który jest do tego zobowiązany zgodnie z regulaminem DPD Polska
 • Protokół szkodowy musi bezwzględnie być podpisany przez kuriera.
 
Odstąpienie od Umowy Sprzedaży.
 
Zgodnie z obowiązującym prawem Klient będący konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość (prawo do zwrotu towaru) bez podania przyczyny w terminie 14 dni. 
Szczegółowe informacje o prawie odstąpienia od umowy oraz formularz do pobrania znajdują się tutaj

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości przy wyborze biokominka zachęcamy do zamówienia profesjonalnej konsultacji.

 



 KONSULTACJA MONTAŻU

ZAMKNIJ