loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Szukane słowa

powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Biokominek Ebios-Fire® ARCHITECTURE SL
Biokominek Ebios-Fire® ARCHITECTURE SL
Biokominek Ebios-Fire® ARCHITECTURE SL
Biokominek Ebios-Fire® ARCHITECTURE SL
Biokominek Ebios-Fire® ARCHITECTURE SL

Biokominek Ebios-Fire® ARCHITECTURE SL

SPARTHERM
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: do 6 tygodni

Producent: SPARTHERM

Model: Architecture SL 1019172

Kod producenta: Architecture SL 1019172

Waga produktu: 40 kg

Gwarancja: 5 lat

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:5717,92 PLN
Wysyłka gratis!

  • Opis produktu

  • Dane techniczne

  • Filmy video

  • Pliki do pobrania

Będąc jednym z liderów rynku europejskiego w technologii spalania oraz kładąc duży nacisk na design i jakość na najwyższym poziomie Spartherm stworzył linię biokominków Ebios-Fire® - ekskluzywną serię kominków na bioetanol. Biokominki Spartherm Ebios-Fire® to jakość, indywidualność i estetyka a zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalają rozkoszować się kulturą palenia we własnym domu bez podłączenia do komina.

Wszystkie Biokominki Ebios-Fire® należące do rodziny Spartherm spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa DIN-Norm 4734-1. Zostały dokładnie przetestowane w laboratorium, pod kątem zużycia paliwa oraz odporności materiałowej i posiadają certyfikaty TÜV. Wszystkie kominki Ebios-Fire® powstają w nowoczesnych zakładach produkcyjnych przy użyciu najwyższej jakości maszyn, robotów spawalniczych, wycinarek laserowych i linii farb proszkowych.

Paliwo do biokominków Ebios-Fire® jest w całości ekologiczne i ma neutralny wpływ na środowisko. Czysto spalane wytwarza dodatkowe ciepło, parę wodną i dwutlenek węgla będąc przy tym bezwonnym. Spartherm do zasilania palników EBIOS fire® zaleca bioetanol o czystości 96% - 97,5%. Wszystkie modele kominków Ebios-Fire® są skonstruowane technicznie tak, aby w idealnej temperaturze spalania zużywały mniej paliwa mianowicie jest to wartość niższa niż 0,5l/h.

Ebios-Fire® prezentuje bezpieczeństwo produktu na najwyższym poziomie. Zbiornik posiada zamknięty system i jest zabezpieczony przed wylaniem się paliwa, Nie ma możliwości aby płomień cofał się do zbiornika. Dzięki temu iż objętość palników Ebios-Fire® nie przekracza 2,6 litra możliwe jest spalanie w czasie około 6 godzin. Palniki Ebios-Fire® charakteryzuje ponadto stabilność, bardzo wysoka jakość obróbki i wykończenia, wyrównanie ciśnienia, łatwe napełnianie przy optycznej kontroli poziomu paliwa oraz bezpieczne gaszenie pokrywką wykonaną z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.

Model Ebios-Fire® Architecture SL jest kominkiem przeznaczonym zarówno do aranżacji wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz. Idealnie znajdzie zastosowanie w salonie jak i w ogrodzie czy na tarasie. Sylwetką przypomina nowoczesną rzeźbę ze stabilną podstawą, której sercem i centralną częścią jest palenisko. Szyby witro-ceramiczne usytuowane z dwóch stron paleniska ciekawie zatrzymują płomień potęgując jego wizję. Architecture SL wykonano ze szlachetnej stali z możliwością wykończenia piaskowcem lub betonem architektonicznym. W każdej wersji stanowi ciekawe połączenie materiałowe a możliwości mobilne kominka zapewniają nieograniczone możliwości jego ekspozycji. 

Kominek z manualnym palnikiem o pojemności 2,6 litra ma znamionową moc grzewczą 3,3kW. Jego wymiary: wysokość 430mm, szerokość 905mm, głębokość 200mm. Minimalna odległość paleniska od elementów palnych jaką zaleca producent wynosi 30cm.

Kominek objęty jest pięcioletnią gwarancją.

 

Zestaw z paleniskiem Ebios-Fire® zawiera:

 - Wygodną zapalniczkę

 - Blachę osłony wykonaną ze stali nierdzewnej

 - Urządzenie „zimna dłoń”

 - 3 litrowy kanister czystego bioetanolu 96% wraz z zaworem wlewowym

 - Lejek ułatwiający wlewanie paliwa

 - Klucz do zamka zbiornika

 - Butelkę służącą do nawilżania palnika

 

Typ biokominkawolnostojący
Stylnowoczesny
Materiał wykonaniastal, szyba witro-ceramiczna, piaskowiec/beton architektoniczny
Rodzaj paleniskamanualne
Pojemność paleniska2,6 litra
Moc3,3kW
Wymiary430 × 905 x 200mm
Waga28 kg
Nawilżacz powietrzanie
Szyba ochronnatak
 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości przy wyborze biokominka zachęcamy do zamówienia profesjonalnej konsultacji.

  KONSULTACJA MONTAŻU

ZAMKNIJ