loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Szukane słowa

powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Biokominek Ebios-Fire® FENIX SCIROCCO
Biokominek Ebios-Fire® FENIX SCIROCCO
Biokominek Ebios-Fire® FENIX SCIROCCO
Biokominek Ebios-Fire® FENIX SCIROCCO
Biokominek Ebios-Fire® FENIX SCIROCCO

Biokominek Ebios-Fire® FENIX SCIROCCO

SPARTHERM
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: do 6 tygodni

Producent: SPARTHERM

Model: Fenix Scirocco 1021141

Kod producenta: Fenix Scirocco 1021141

Waga produktu: 130 kg

Gwarancja: 5 lat

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:38017,36 PLN
Wysyłka gratis!

  • Opis produktu

  • Dane techniczne

  • Filmy video

Będąc jednym z liderów rynku europejskiego w technologii spalania oraz kładąc duży nacisk na design i jakość na najwyższym poziomie Spartherm stworzył linię biokominków Ebios-Fire® - ekskluzywną serię kominków na bioetanol. Biokominki Spartherm Ebios-Fire® to jakość, indywidualność i estetyka a zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalają rozkoszować się kulturą palenia we własnym domu bez podłączenia do komina.

Wszystkie Biokominki Ebios-Fire® należące do rodziny Spartherm spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa DIN-Norm 4734-1. Zostały dokładnie przetestowane w laboratorium, pod kątem zużycia paliwa oraz odporności materiałowej i posiadają certyfikaty TÜV.

Wszystkie kominki Ebios-Fire® powstają w nowoczesnych zakładach produkcyjnych przy użyciu najwyższej jakości maszyn, robotów spawalniczych, wycinarek laserowych i linii farb proszkowych.

Paliwo do biokominków Ebios-Fire® jest w całości ekologiczne i ma neutralny wpływ na środowisko. Czysto spalane wytwarza dodatkowe ciepło, parę wodną i dwutlenek węgla będąc przy tym bezwonnym. Spartherm do zasilania palników EBIOS fire® zaleca bioetanol o czystości 96% - 97,5%.

Wszystkie modele kominków Ebios-Fire® są skonstruowane technicznie tak, aby w idealnej temperaturze spalania zużywały mniej paliwa mianowicie jest to wartość niższa niż 0,5l/h.

Ebios-Fire® prezentuje bezpieczeństwo produktu na najwyższym poziomie. Zbiornik posiada zamknięty system i jest zabezpieczony przed wylaniem się paliwa, Nie ma możliwości aby płomień cofał się do zbiornika. Dzięki temu iż objętość palników Ebios-Fire® nie przekracza 2,6 litra możliwe jest spalanie w czasie około 6 godzin. Palniki Ebios-Fire® charakteryzuje ponadto stabilność, bardzo wysoka jakość obróbki i wykończenia, wyrównanie ciśnienia, łatwe napełnianie przy optycznej kontroli poziomu paliwa oraz bezpieczne gaszenie pokrywką wykonaną z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.

Fenix Scirocco to wyjątkowy model z kolekcji Ebios-Fire®. To kominek wolnostojący imponujących gabarytów o sylwetce luksusowego jachtu może stanowić nie tylko kominek z ciepłem domowego ogniska ale także ciekawy element aranżacji wnętrza. Jest to bardzo interesująca propozycja, która może także być produktem kolekcjonerskim. Mobilność kominka dodatkowo zapewnia wiele możliwości jego ekspozycji. Biokominek został zbudowany ze stali z ekskluzywnym wykończeniem w postaci imitacji lakierowanego mahoniu. Podstawa biokominka jest wykonana ze stali lakierowanej w kolorze nero.

Sercem kominka jest innowacyjmy palnik Ebios-Fire® Quadra Inside Automatic 1000 wykonany w najnowocześniejszej technologii. Palnik jest modelem w pełni automatycznym a jego praca sterowana jest za pomocą pilota. Paliwo do wnętrza palnika jest doprowadzane za pośrednictwem pomp i dwóch kanistrtów o pojemności 5 litrów. Automatyczna technologia posiada liczne funkcje i czujniki podnoszące bezpieczeństwo produktu. Palenisko posiada czujniki poziomu paliwa, czujniki wilgotności w krytycznych punktach konstrukcji palnika, czujniki temperatury zapobiegające przegrzaniu, funkcję automatycznego wyłączenia się po 8 godzinach ciągłej pracy, posiada alarm dźwiękowy oraz akustyczny sygnał błędu. Dwie szyby otaczające palnik to produkty SCHOTT ROBAX®, które odzwierciedlają fascynującą grę płomieni, ale również przyczyniają się do bezpieczeństwa, zapewniają kompletną ochronę przed ogniem. Palnik ma znamionową moc grzewczą 3,3kW.

Wymiary Biokominka: wysokość 1017mm, szerokość 1984mm, głębokość 430mm. Minimalna odległość paleniska od elementów palnych jaką zaleca producent wynosi 30cm.

Kominek objęty jest pięcioletnią gwarancją.

 

Zestaw z paleniskiem Ebios-Fire® zawiera:

 - Wygodną zapalniczkę

 - Blachę osłony wykonaną ze stali nierdzewnej

 - Urządzenie „zimna dłoń”

 - 3 litrowy kanister czystego bioetanolu 96% wraz z zaworem wlewowym

 - Lejek ułatwiający wlewanie paliwa

 - Klucz do zamka zbiornika

 - Butelkę służącą do nawilżania palnika

 

Typ biokominkawolnostojący
Stylnowoczesny
Materiał wykonaniastal, szyba witro-ceramiczna
Rodzaj paleniskaautomatyczne
Pojemność paleniska2 x 5 litrów kanister
Moc3,3kW
Wymiary1017 x 1984 x 430mm
Waga130 kg
Nawilżacz powietrzanie
Szyba ochronnatak
 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości przy wyborze biokominka zachęcamy do zamówienia profesjonalnej konsultacji.

  KONSULTACJA MONTAŻU

ZAMKNIJ