loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Szukane słowa

powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Biokominek Ebios-Fire® TOWER
Biokominek Ebios-Fire® TOWER
Biokominek Ebios-Fire® TOWER
Biokominek Ebios-Fire® TOWER
Biokominek Ebios-Fire® TOWER

Biokominek Ebios-Fire® TOWER

SPARTHERM
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: do 6 tygodni

Producent: SPARTHERM

Model: Tower 1030607

Kod producenta: Tower 1030607

Waga produktu: 70 kg

Gwarancja: 5 lat

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:19716,98 PLN
Wysyłka gratis!

  • Opis produktu

  • Dane techniczne

  • Pliki do pobrania

Będąc jednym z liderów rynku europejskiego w technologii spalania oraz kładąc duży nacisk na design i jakość na najwyższym poziomie Spartherm stworzył linię biokominków Ebios-Fire® - ekskluzywną serię kominków na bioetanol. Biokominki Spartherm Ebios-Fire® to jakość, indywidualność i estetyka a zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalają rozkoszować się kulturą palenia we własnym domu bez podłączenia do komina.

Wszystkie Biokominki Ebios-Fire® należące do rodziny Spartherm spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa DIN-Norm 4734-1. Zostały dokładnie przetestowane w laboratorium, pod kątem zużycia paliwa oraz odporności materiałowej i posiadają certyfikaty TÜV.

Wszystkie kominki Ebios-Fire® powstają w nowoczesnych zakładach produkcyjnych przy użyciu najwyższej jakości maszyn, robotów spawalniczych, wycinarek laserowych i linii farb proszkowych.

Paliwo do biokominków Ebios-Fire® jest w całości ekologiczne i ma neutralny wpływ na środowisko. Czysto spalane wytwarza dodatkowe ciepło, parę wodną i dwutlenek węgla będąc przy tym bezwonnym. Spartherm do zasilania palników EBIOS fire® zaleca bioetanol o czystości 96% - 97,5%.

Wszystkie modele kominków Ebios-Fire® są skonstruowane technicznie tak, aby w idealnej temperaturze spalania zużywały mniej paliwa mianowicie jest to wartość niższa niż 0,5l/h.

Ebios-Fire® prezentuje bezpieczeństwo produktu na najwyższym poziomie. Zbiornik posiada zamknięty system i jest zabezpieczony przed wylaniem się paliwa, Nie ma możliwości aby płomień cofał się do zbiornika. Dzięki temu iż objętość palników Ebios-Fire® nie przekracza 2,6 litra możliwe jest spalanie w czasie około 6 godzin. Palniki Ebios-Fire® charakteryzuje ponadto stabilność, bardzo wysoka jakość obróbki i wykończenia, wyrównanie ciśnienia, łatwe napełnianie przy optycznej kontroli poziomu paliwa oraz bezpieczne gaszenie pokrywką wykonaną z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.

Ebios-Fire Tower jest modelem wolnostojącym zarówno do umiejscowienia wewnątrz jak i na zewnątrz. Tower powstał z połączenia stali lakierowanej. Okrągłe palenisko jest osłonięte szybą witro-ceramiczną z czterostronną wizją ognia.

W Tower zastosowano innowacyjne palenisko automatyczne, którego praca sterowana jest za pomocą pilota. Palenisko automatyczne może być zdalnie zasilane paliwem a także posiada liczne funkcje i czujniki podnoszące bezpieczeństwo produktu. Palenisko posiada czujniki poziomu paliwa, czujniki wilgotności w krytycznych punktach konstrukcji palnika, czujniki temperatury zapobiegające przegrzaniu, funkcję automatycznego wyłączenia się po 8 godzinach ciągłej pracy, posiada alarm dźwiękowy oraz akustyczny sygnał błędu.

Kominek Tower o znamionowej mocy grzewczej 10,8 kW ma wymiary: wysokość: 1493mm, średnica Ø 450mm. Minimalna odległość paleniska od elementów palnych wynosi 30cm Jako opcje wykończenia do wyboru trzy wersje kolorystyczne stali lakierowanej: nero (czarny); Weiß(biały) lub terra (brąz rubinowy).

Kominek objęty jest pięcioletnią gwarancją producenta.

 

Zestaw z paleniskiem Ebios-Fire® zawiera:

 - Wygodną zapalniczkę

 - Blachę osłony wykonaną ze stali nierdzewnej

 - Urządzenie „zimna dłoń”

 - 3 litrowy kanister czystego bioetanolu 96% wraz z zaworem wlewowym

 - Lejek ułatwiający wlewanie paliwa

 - Klucz do zamka zbiornika

 - Butelkę służącą do nawilżania palnika

 

Typ biokominkawolnostojący
Stylnowoczesny
Materiał wykonaniastal, szyba witro-ceramiczna
Kolorczarny, biały lub brąz
Rodzaj paleniskaautomatyczne
Moc10,8kW
Wymiary1493 x 450mm
Waga70 kg
Nawilżacz powietrzanie
Szyba ochronnatak
 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości przy wyborze biokominka zachęcamy do zamówienia profesjonalnej konsultacji.

  KONSULTACJA MONTAŻU

ZAMKNIJ